Новости и статьи

Як продукти допомагають повернути білий колір зубам

Вислів що у людини повинно бути все прекрасно та гармонічно, набирає актуальності в наші часи. Не для кого не буде секретом, що приймають людину по зовнішньому вигляду. Придбати гарний одяг зараз немає великих проблем, також як і зробити гарну зачіску, а от для того щоб мати гарну та привабливу усмішку, потрібно наполегливо працювати.

Перш за все необхідно отримати кваліфіковану консультацію стоматолога, по питанню повернення зубам білого кольору та позбавлення неприємного запаху з ротової порожнини. Тут на допомогу може прийти професійна сучасна стоматологічна клініка в Києві Люмі-Дент - https://www.lumident.kiev.ua/ua - стоматологи на масиві Позняки, Осокорки.

Стоматологія на Позняках пропонує усі види стоматологічних послуг -
рентген, лікування, протезування зубів, імплантацію зубів, відбілювання зубів, а також багато інших послуг. Консультація безкоштовна, існує гнучка система знижок та акцій.

По друге необхідно отримати кваліфіковану консультацію дієтолога, по питанню включення до добового раціону продуктів, що допоможуть зберегти натуральний білий колір зубів, та почувати себе впевнено не турбуючись про бездоганність зовнішнього вигляду.

До продуктів що являються природніми очищувачами зубної емалі слід віднести насіння та горіхи. Яблука та груша допомагають зміцнити десна, покращити запах з ротової порожнини. Полуниця містить в своєму складі достатню кількість яблучної кислоти, яка здатна видаляти темний пігмент з поверхні зубів. Схожі властивостями як у полуниці мають апельсин та броколі. Морква в добавок до властивостей попередніх овочів та фруктів має властивість знешкоджувати мікроби та бактерії в ротовій порожнині.

Тільки повній комплекс заходів допоможе утримувати на протязі тривалого часу ваші зуби білими та здоровими, а подих з ротової порожнини свіжим.


Система OrphusСтатья опубликована на сайте: 10 мая 2018

Рекомендуем

Загрузка ...